Przyjęcia okolicznościowe

Zorganizujemy ze smakiem każdą Państwa uroczystość 

Restauracja Skarbiec to idealne miejsce na świętowanie ważnych dla Państwa wydarzeń. W wyjątkowy sposób organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, jubileusze czy spotkania biznesowe – zarówno w formie kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów.

Wyjątkowość naszego miejsca na kulinarnej mapie Śląska gwarantują wysokiej jakości potrawy w oryginalnej i eleganckiej odsłonie, piękne, bogate w historię i dobry gust wnętrza oraz niepowtarzalny widok na tarnogórski Rynek.

Oferujemy do Państwa dyspozycji: 

  • 2 sale, przeznaczone na ok 55 Gości (znacznie więcej w formie bankietowej), w tym zamykaną Salę Gabinetową zapewniająca możliwość odbycia spotkań z dala od restauracyjnego gwaru pozostałej części obiektu
  • Wysokiej jakości potrawy podane w reprezentacyjny, cieszący nie tylko podniebienie ale i oczy sposób
  • Profesjonalny Zespół Kelnerski do Państwa dyspozycji, gwarantujący najwyższej jakości obsługę i Państwa komfort
  • Indywidualnie dobrane menu, pomoc w doborze oprawy wizualnej i muzycznej Państwa wydarzenia oraz sprostanie Państwa dodatkowym potrzebom

Będzie nam przemiło zorganizować razem z Państwem ważne dla Was wydarzenia i dołożymy wszelkich starań by były one dla Was wyjątkowe.

Wesela

Jeśli marzycie o weselu w samym centrum miasta i celebracji tego ważnego Dnia w pięknym wnętrzach i niepowtarzalnym widokiem na tarnogórski Rynek, Restauracja Skarbiec wychodzi naprzeciw Waszym marzeniom.

Gwarantujemy najwyższej jakości dania, profesjonalną obsługę kelnerską oraz wsparcie naszej kadry menedżerskiej w pomocy organizacji Waszego wesela. Dekoracja sali, oprawa muzyczna, animacja najmłodszych gości – służymy pomocą w tych i wielu innych aspektach uroczystości weselnej, tak aby głowy Państwa Młodych mogły skoncentrować się na tym, co w tym dniu najważniejsze.

Bankiety

Z klasą i pełnym profesjonalizmem możemy zorganizować Państwa uroczystość w wystawnej formie bankietowej. Zarówno w restauracji jak i wskazanej przez Państwa lokalizacji. Zaufało nam już wiele instytucji oraz osób prywatnych z całego regionu województwa śląskiego aby właśnie w takiej formie podkreślić ważne dla nich wydarzenia.

Menu