Nasz zespół

Jesteśmy grupą ludzi pełnych energii i pomysłów. 

Kochamy dobre jedzenie i spędzanie czasu w pięknym otoczeniu i w dobrym towarzystwie. I właśnie dlatego tworzymy dla Ciebie to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Tarnowskich Gór.

Restauracja to dla nas miejsce, gdzie pielęgnujesz relacje z bliskimi, gdzie masz czas poznać się z kimś bliżej, gdzie możesz w przyjemnym otoczeniu rozwijać swój biznes. Codziennie dbamy o to, by Restauracja Skarbiec była dla Ciebie takim miejscem spotkań.

Nasze dania przygotowują Kucharze pełni pasji, których ogranicza tylko wyobraźnia. A o Twój miło spędzony czas dba wyszkolona Obsługa, która profesjonalnie odpowie na każdą Twoją potrzebę.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Konceptem kulinarnym Restauracji Skarbiec oraz jej włoskiego brata – Tesoro Pizza&Pasta
(zlokalizowanej piętro niżej) dowodzi utalentowany Szymon Lorenc.

Z niesamowitą wizją i kreatywnością komponuje dla Was dzieła kulinarne uwielbianej kuchni polskiej, śląskiej i myśliwskiej w Skarbcu oraz włoskiej i śródziemnomorskiej w Tesoro.

Jego bogate doświadczenie oraz podejście oparte na poszanowaniu tradycji i dorobku każdej z tych typów kuchni w połączeniu z otwartością i ciągłym doskonaleniem sprawia, że odkrywa dla Was znane i lubiane smaki w zupełnie nowej i niesamowicie pysznej odsłonie.